Vízilabda

Sikeres Országos Bajnoki forduló

Három korosztály három győzelem a vasárnapi BENU fiú bajnokságokban az Eger ellen.

Vasárnap a Margitszigeten fogadta az Egert az utánpótlás Országos Bajnokság 10. fordulójában. Mindhárom korosztályban nyertünk, de a serdülők a végéig küzdöttek a győzelemért.

A serdülők kezdtek 10 órakor. Jó kezdés után az Eger visszahozta a mérkőzést. A harmadik negyedben 5-5-re álltak a csapatok. Minden a negyedik negyedben dőlt el. Beindult a csapat és gyorsan elhúztunk. A nagy hajrában 10-6-os győzelemmel zárult a mérkőzés.

Az ifjúsági és gyermek csapatunk remekül kezdett és végig uralták a mérkőzést. A legkisebbek mindössze 2 gólt kapott és 17-2-re nyert. Az ifik az elején 8-1-es előnyre tettek szert. Ezután volt egy kis szünet, de a végén még beindult a gól gyártás, a vége 17-10 a csapatunk javára.