Így is, úgy is a mezőny fölé nőtt – dr. Szívós István a KSI SE vízilabda szakosztályvezetője 70 éves

Központ

Kis csapat is nagyot durrant - Avagy a 2018-as WKF Magyar Bajnokság

Karate
Április 21-22-én került megrendezésre az idei WKF Magyar Bajnokság, melyre 70 egyesület 900 nevezésével zajlott le. Természetesen mi is gőzerővel készültünk, hogy a lehető legtöbb magyar bajnoki címet hódítsuk el.

Csapat-győzelem és kibérelt dobogó egyéniben

Öttusa

Varga Brigitta Afrika Kupa győztes

Judo

LSU

Asztalitenisz

2018-ban a KSI SE a legeredményesebb egyesület Huzsvár Erik serdülő kora ellenére legyőzte az Ifjúsági (U18) mezőnyt ezzel is nagyban hozzá járulva, hogy a KSI legyen a legeredményesebb szakosztály 2018-ban.
Győzedelmes hétvége A négy versenyszámból három aranyérmet nyertek a KSI-sek és egy szépen csillogó ezüstérmet.
Dupla aranyérem a hétvégi MOATSZ kupán A Serdülő MOATSZ kupáról két aranyéremmel és egy bronzéremmel tértek haza versenyzőink.
Újonc Serdülő Ifjúsági Budapest Bajnokság Két arany, egy ezüst és három bronzérem a hétvégéről.

Atlétika

Sport XXI pályaatlétika U11-es KSI csapat a 3. helyen végzett
Turbojav Gyermek Bajnokság Minden versenyszámban remekeltek a KSI-s gyerekek
Berlin Half Marathon Szakosztályunk kíváló távfutója, Weiler Virág a berlini félmarathoni nemzetközi versenyen 01:16:11 mp-es idővel ért célba. Teljesítményéhez GRATULÁLUNK!!
Polus Futónap - Palota Kupa A versenyen két futó állt rajthoz a KSI színeiben. KLINCSEK Keve 2. KISS Bernadett 6.

Férfi torna

Ifjúsági és Kadet OB. Ifi és kadet OB. szerenkénti döntők
Ifjúsági és Kadet Ob Ifi kadet OB egyéni összetett
Fiú Gyermek Kezdő, Haladó OB Fiú Gyermek Országos Bajnokság
OB.gyerek verseny Gyerek kezdő,serdülő I.o.

Jégkorong

U14: Szép játék, megérdemelt győzelem Fölényes győzelemmel zárult a KSI kölyök csapatának a szezon utolsó idegenbeli mérkőzése. KSI SE: 21 - Veszprémi Jéglovagok: 1
Szezonzáró mérkőzés a veszprémiek ellen U12-ben Lezárult az U12-es korosztály bajnoksága
U14: Hosszabbításban hirtelen halál Most nem sikerült gólt ütni a hosszabbításban

Judo

Junior parádé Lignanoban Junior EK, Lignano
Hét érem a regionális versenyről Diák A-B-C regionális, UTE
Két bajnoki cím Kecskemétről Felnőtt I. osztályú OB, Kecskemét
Hét érem Budaörsről Serdülő-, Diák A-B-C országos

Kajak-kenu

Portugáliában tréningeznek lányaink Március 10-én Portugáliába, azon belül Montebeloba utazott a KSI-s lányok 6 fős különítménye
Ki a télben, ki a nyárban folytatja a felkészülést Felnőtt kenus csapatunk Dél-Afrikába utazott, ahol elkezdték a tavaszi felkészülést.
KSI-s kajak-kenusokat díjaztak 2018. február 12-én, már másodszor adták át a Kovács István Alapítvány ösztöndíjait a Művészetek Palotája Üvegtermében.
Szépen teljesítettek fiataljaink Győrben,az idei első megmérettetésen! Szombaton megrendezésre került a hagyományosan februárban tartandó fizikai felmérő.

Karate

Két hétvége, két verseny, rengeteg érem Kicsit adósok vagyunk a hírekkel, ugyanis március 10-11-én Pozsonyban, 24-én pedig Szekszárdon versenyeztek karatékáink, nem is kis sikerekkel.
I. KSI kupa Hétvégén immáron a KSI égisze alatt került megrendezésre egyesületünk háziversenye, a KSI kupa.
Egy hétvége, két verseny, éremeső Hétvégén két fronton is képviseltük egyesületünket. Két felnőtt versenyzőnk Spanyolországban, míg a kisebbek Tökölön léptek tatamira.
27. Grand Prix Croatia Nagy Botond remek formában kezdte a 2018-as versenyszezont.

Kerékpár

Csapatbemutató a Brigaexpón A KSI csapata idén is megmutatta magát a Bringaexpón.
Honos Csenge lett az év kerékpárosa Honos Csenge az év női junior kerékpárosa. Csenge a bajnoki ranglista, és a Magyar Kupa sorozat összesített listájának is az élén végzett, így joggal vehette át az év sporttolója díjat.
2017 Bajnokai Egy videó a 2017-es évad bajnoki helyezetteiről.
Kiváló eredmények a hegyi OB-n Újabb remek eredmények az Orfűn rendezett hegyi OB-n. Az ifi lányok megint kisajátították a dobogót. Honos Csenge nyert, László Tamara 2., és Kovács Vivien a 3. lett. Az ifi fiuknál Forray Andris állhatott a dobogó legfelső fokára.

Kézilabda

Kézilabdázz Szívvel! KSI-Ócsa Felkészülési Utánpótlás Kézilabda Torna - Leány U9
Világbajnok és világválogatott előtt játszottak a fiúk KSI-Ócsa Utánpótlás Kézilabda Torna
KSI-Ócsa Utánpótlás Kézilabda Torna Kézilabda játék, te csodás!

Központ

Küldöttközgyűlés Meghívó a Központi Sport és Ifjúsági Egyesület Küldöttközgyűlésének tagjai részére
Új buszok a KSI SE autóparkjában Állami támogatásból két új buszt vásároltunk.
SZÁMÍTUNK RÁD, SZÁMÍTHATSZ RÁNK SZÁMÍTUNK RÁD, SZÁMÍTHATSZ RÁNK
A KSI SE KÉZILABDA MENETEL TOVÁBB A KSI SE KÉZILABDA SZAKOSZTÁLYA MEGÚJULÓ VEZETÉSSEL FOLYTATJA

Női torna

Leány Utánpótlás CSB 2. forduló Leány Utánpótlás Csapatbajnokság 2. forduló, Előírt Országos Bajnokság
Sikeres idénykezdet női tornában Utánpótlás csapatbajnokság 1. forduló
Decathlon hónap műhelye szavazás Hónap műhelye verseny
Mesterfokú Bajnokság Győrben rendezték meg a Mesterfokú Tornász Bajnokságot a Női Szuper CSB 2. fordulójával egybekötve

Ökölvívás

Nagy szeretettel várunk minden sportolni vágyót a Ksi Ökölvívó Szakosztályban Ksi Ökölvívó Szakosztály nagy szeretettel várja a fiatalokat, a kíváló edzőinknek és csapatunknak köszönhetően óriási sikereket érünk el az évek alatt, a versenyző csoportunk edzései minden nap 17:00-tól 19:00-ig tart, de természetesen várjuk az ökölvívást szerető gyerekeket is a kezdő csoportunkban amely minden nap 15:30-tól 17:00-ig tart.
Budai Vivien ötödik lett az U22-es Európa Bajnokságon Budai Vivien ötödik helyezést ért el az U22-es Európa Bajnokságon.
Éremeső a Diákolimpián Az elmúlt évek legjobban sikerült bajnokságát zárták a Ksi Se versenyzői.
Újra nemzetközi porondon a fiatalok Nemzetközi porondon a ksi fiatal versenyzői.

Öttusa

Boros Alexandra bronz-, női csapatunk aranyérmet nyert a junior OB-n Boros Alexandra egyéni harmadik, Bánki Adél ötödik és Sarcia Borbála tizedik helyének köszönhetően a dobogó tetejére állhatott női csapatunk a juniorok országos bajnokságán.
BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK! A KÖZPONTI SPORT- ÉS IFJÚSÁGI EGYESÜLET MINDEN TAGJÁNAK ÉS SZURKOLÓJÁNAK ÁLDOTT KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!
Földházi és Kasza lett az Év Öttusázója A Magyar Távirati Iroda Sportszerkesztőségének felkérésére a hazai szövetségek 1964 óta minden esztendőben eldöntik: kik sportágukban az év legjobbjai. Idén 56 sportág szövetsége válaszolt az MTI megkeresésére.
Budapesten lesz a 2019-es felnőtt és laser-run öttusa-világbajnokság Nagy sportdiplomáciai sikert aratott a Nemzetközi Öttusaszövetség (UIPM) tbiliszi kongresszusán a magyar sportági szövetség (MÖSZ): hivatalossá vált, hogy 2019-ben Budapest adhat otthont a felnőtt világbajnokságnak és azzal párhuzamosan a laser-run vb-nek.

Sportlövészet

OB összefoglaló Bravúros teljesítmények az OB-n A múlt héten került megrendezésre Százhalombattán a légfegyveres magyar bajnokság, ahol három korcsoport versenyzői mutatták meg, hogy ki a legjobb az itthoni mezőnyben.
Szárnyalunk tovább További sikerek az OB második napján is.
PELE kupa Nagy gratuláció a helyezetteknek!

Szabadidő szakosztály

Vízilabda

KSI neveltjei a vízilabda Európa Kupa szuperdöntőjében KSI neveltjei a vízilabda Európa Kupa szuperdöntőjében
A Hónap Műhelye szavazás Idén is újra indul szakosztályunk a "Hónap Műhelye" szavazáson. Minden szavazat számít, így kérünk mindenkit, hogy egy szavazattal támogasson minket, hogy a tavalyihoz hasonlóan újra szakosztályunk lehessen a "Hónap Műhelye".
Az ARANYCSAPAT KSI-s NEVELŐJE 70 éves! Az ARANYCSAPAT KSI-s NEVELŐJE PÉK GYULA 70 éves - Isten éltesse!
Ifjúsági csapatunk a felnőttek között OBI/B-s bajnokságban győzött Ifjúsági csapatunk az Alfa SC-ESMTK ellen.