Karate

Május 17-19 között rendezték meg stílusunk Európa-kupáját a németországi Regensburgban, ahol egyesületünkből 15 fő mérettette meg magát.

Május 17-19 között rendezték meg stílusunk Európa-kupáját a németországi Regensburgban, ahol egyesületünkből 15 fő mérettette meg magát.

Május 17-19 között rendezték meg stílusunk Európa-kupáját a németországi Regensburgban, ahol egyesületünkből 15 fő mérettette meg magát.

 

Versenyzőink egész évi teljesítménye alapján egy városnézéssel, csapatépítéssel egybekötött versenyre utaztunk Regensburgba, ahol idén tizedik alkalommal rendezték meg stílusunk (Shito-ryu) Európa-kupáját.

A kalandos szállás elfoglalást követően hamar el is mentünk regisztrálni és mérlegelni, hogy utána már a fogyókúrára kényszerült versenyzőink is tudjanak egy jót vacsorázni, hogy a másnap induló versenyen már az energiát visszatöltve léphessenek tatamira.

 

Első nap a gyermek és korosztályos kategóriák versenyszámai zajlottak, míg a második és egyben záró napon pedig az U21, felnőtt, senior és csapat küzdelmeket bonyolították le. Versenyzőink ügyesen szerepeltek, és mindkét nap sikerült több dobogós helyezést is szerezni, ami az alábbiak szerint oszlott meg:

Aranyérmet szerzett:

Komláti Minna

Cserhalmi Vince

Koburger Soma

 

Ezüstérmet szerzett:

Sztanó Petrik

Ungár Zalán

 

Bronzérmet szerzett:

Szerencsés Dorina

Raffay Ádám

Komláti Mirkó

Dobó-Nagy Mátyás

 

Gratulálunk mindenkinek :)

KSI logó

Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület

1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

KSI logo
Központi Sport- és Ifjúsági Egyesület
1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.